CZE  

Jóga s Kateřinou 4.-6. prosince

Harmonizující

Rezervovat

Popis
balíčku

2x ubytování s polopenzí, 1x klasická masáž částečná, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x parafínový zábal na ruce, uvítací nápoj. 

Volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda (s hotelem Centrální Lázně propojen krytou chodbou) a Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně, wifi, karta výhod.

S jógou jsem se poprvé setkala před osmi lety při svém putování po Mexiku a byla to láska na první pohled. Po návratu jsem se ponořila trochu více do jógové filosofie a zjistila, že jóga není jen cvičení. Jde o celkový způsob života, kdy člověk skrze očistu těla a zdravé stravování, dechové techniky a cvičení uvolní a posílí své tělo. Celé mě to nadchlo a začala jsem jógu nejen cvičit, ale i žít. Propojila jsem tak ve svém životě dva zdánlivě odlišné světy – jógu a čínskou medicínu, které se věnuji již přes 10 let. Jóga i čínská medicína pohlíží na zdraví člověka celostně, ctí jeho fungování v přirozeném rytmu přírody a snaží se preventivně posilovat tělo i mysl. Krásné je, že jógu může cvičit úplně každý, bez ohledu na věk, pohlaví či případná zdravotní omezení. Pokud máte strach začít, nemějte. Pojeďte se mnou na některý z jógových pobytů do Mariánských Lázní! Ráda vás s jógou seznámím a případně poradím se vším, co byste chtěli vědět."

Vaše Kateřina

6 hodin jógy a 3-denní Relax balíček v hotelu Centrální Lázně****.

Koncentrace na tělo a duši v propojení s lázeňskými procedurami a úžasným prostředím Centrálních Lázní přispěje k posílení Vašeho duševního klidu, vnitřní stability a regeneraci organismu.

Budeme vypisovat další termíny. V případě, že byste měla/měl zájem se nějakého z příštích běhů účastnit, napište nám. Pošleme Vám informaci o dalších vypsaných termínech okamžitě až se situace s Covid-19 uklidní a bude možné znovu něco plánovat.

 

Informace

Varianty balíčku

Varianta Cena
Jóga 6 hodin 1 000 Kč
balíček Relax, dvojlůžkový pokoj Superior - osoba/2 noci 4 520 Kč
balíček Relax, jednolůžkový pokoj Superior - osoba/2 noci 5 020 Kč

Zkušenosti klientů

Lenka Pachmanová

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana Vítková

Robert Král

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru